Finisar FTLC9152RGPL netwerk transceiver module Vezel-optiek 103100 Mbit/s QSFP28 850 nm: Netwerk transceiver modules

Special Price € 705,72 € 583,24 Regular Price € 758,84
Niet op voorraad
SKU
7778282000

Finisar FTLC9152RGPL, Vezel-optiek, 103100 Mbit/s, QSFP28, LC, 850 nm, 100 Gigabit Ethernet

Kunnen we u een bericht sturen wanneer we kortingen beschikbaar hebben en als onderdeel van het volgen van uw aankopen?

Remind me later

Thank you! Please check your email inbox to confirm.

Oops! Notifications are disabled.